«روبرو» روبروی ویروس کرونا

“روبرو” سرویس برگزاری راحت، باکیفیت و سریع جلسات آنلاین ویدیویی است.

هدف روبرو گسترش فرهنگ دورکاری و برگزاری جلسات غیرحضوری و آنلاین است، در این راستا تیم روبرو تلاش کرده است تا شرایطی فراهم کند که هر شرکت یا استارت‌آپ بتواند به راحتی و آسانی جلسه آنلاین خودش رو برگزار کند، بدون اینکه نیازی به نصب نرم افزار داشته باشد، بدون وابستگی به سخت افزار و سیستم عامل و مرورگر، حتی اعضای جلسه هم نیازی به ثبت نام در سامانه ندارند و میزبان جلسه با ایجاد یک جلسه و کپی و ارسال لینک جلسه برای اعضا، میتواند آنها را دعوت به جلسه کند، هر عضو جلسه هم صرفا با کلیک روی همان لینک میتواند وارد جلسه شود.
با توجه به اینکه کلیه سرورها و زیرساخت سرویس روبرو در بستر شبکه ملی اطلاعات مستقر هست هیچکدام از محدودیت‌های استفاده سرویس‌های خارجی وجود ندارد و اصلا نیازی به نصب فیلتر شکن نیست. علاوه بر این به علت استقرار در شبکه ملی اطلاعات و استفاده نمودن از ترافیک داخلی، کیفیت و پایداری جلسه آنلاین افزایش پیدا کرده است و هماهنگی و انطباق کامل صدا و تصویر کاملا مشهود است. لازم به ذکر است تعرفه ترافیک مصرفی استفاده کنندگان سرویس روبرو نیز نیم بها محاسبه میشود.
سرویس “روبرو” دارای مجوز دانش بنیان سطح یک از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و مجوز فعالیت و استقرار در پارک علم و فناوری دانشگاه تهران است و یک محصول کاملا بومی و تولید شده توسط متخصصان داخلی کشور است. این ویژگی باعث شده است که علاوه بر انطباق کامل و مناسب محیط سرویس روبرو با زبان فارسی، پشتیبانی مداوم اجرایی و فنی نیز برقرار بوده و امکان تعامل و یکپارچه‌سازی با سایر نرم‌افزارها و سرویس‌های مشتریان و ارائه وب سرویس و انواع کیفیت‌های تصویر به راحتی امکان‌پذیر است.
از آنجاکه سرویس روبرو از زیرساخت ابری برای برگزاری جلسات آنلاین استفاده می‌کند، دسترسی، همکاری و تعامل برای کاربران به راحتی امکان‌پذیر است و همیشه دسترسی به آخرین ورژن، قابلیت‌ها و امکانات سرویس روبرو وجود دارد. همچنین کاربران نگران پشتیبان‌گیری و بازیابی اطلاعات نیستند و توسط متخصصان شرکت به صورت مداوم و اتوماتیک در حال انجام است. در مجموع زیرساخت ابری برگزاری جلسه آنلاین باعث افزایش سرعت، مقایس‌پذیری، بهره‌وری، عملکرد و اطمینان مشتریان می‌گردد.
برای شرکت‌ها و استارت‌آپ‌هایی هم که نسبت به برندینگ خود نگرانی دارند، این امکان فراهم است تا جلسه آنلاین تصویری را روی دامنه یا زیردامنه اختصاصی خود برگزار کنند یا بنا به درخواست آنها لوگوی شرکت یا سازمان مربوط، داخل اتاق جلسه یا حتی داخل استریم ویدئو ارائه دهنده جهت برندینگ نمایش داده شود.
سایت روبرو