فضای کار اشتراکی

فضای کار اشتراکی “فراز” در پارک علم و فناوری دانشگاه تهران، فضایی آرام و در عین حال پویا را برای متقاضیان اعم از هسته‌های مرکز نوآوری و کارآفرینی، شرکت‌ها، فریلنسرها، دانشجویان و … فراهم آورده است.
فضای کار اشتراکی فراز به متقاضیان مشتاق کار تیمی و استارتاپ‌های نوپا، این امکان را می‌دهد تا با هزینه اجاره مناسب نسبت به اجاره‌بهای سایر موقعیت‌های فیزیکی مشابه، در پارک علم و فناوری دانشگاه تهران و در مجاورت ناحیه نوآوری تهران و شبکه وسیع شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور استقرار داشته باشند.

از جمله مزیت‌های حضور در فضای کار اشتراکی فراز، اجاره‌ بهای اقتصادی و به صرفه، امکان اجاره روزانه و بسته‌های شخصی‌سازی شده، بهره‌مندی از حضور شبکه گسترده‌ای از نوآوران و کارآفرینان، امکان حضور در رویدادها، کارگاه‌ها، دورهمی‌ها و بازدیدهای در حال برگزاری در پارک علم و فناوری دانشگاه تهران، اینترنت بی‌سیم رایگان و نامحدود، دسترسی و رفت و آمد آسان از سایر نقاط شهر تهران، امکان اجاره سالن‌های جلسات، همایش و اتاق رسانه پارک در صورت نیاز تیم‌ها، امکان بهره‌مندی از خدمات کلینیک مشاوره پارک و شبکه‌سازی با سایر تیم‌های حاضر در فضای کار اشتراکی می‌باشد.

متقاضیان حضور در فضای کار اشتراکی فراز پارک علم و فناوری دانشگاه تهران می‌توانند با تکمیل کاربرگ‌ها و تعهدنامه فضای کار اشتراکی و ارسال به مرکز نوآوری و کارآفرینی، در فهرست بررسی و رزرو قرار گرفته و با توجه به اولویت حضور، مستقر شوند. اطلاعات تکمیلی درباره هزینه فضای کار اشتراکی به شرح زیر است:

ردیفعنوان هزینهروزانه/ قیمت (تومان)ماهیانه/ قیمت(تومان)
۱استفاده از فضای کار اشتراکی به ازای هر صندلی۱۹ هزار تومان۴۷۵ هزار تومان
۲استفاده از فضای کار اشتراکی به صورت تیمی ۳ نفره۴۹ هزار تومان۱۲۲۵ هزار تومان
۳استفاده از فضای کار اشتراکی به صورت تیمی ۶ نفره۹۹ هزار تومان۲۴۷۵ هزار تومان

علاقه‌مندان می توانند گردش کار متقاضیان فضای کار اشتراکی پارک علم و فناوری دانشگاه تهران را از این لینک (فضای_کار_اشتراکی) دریافت نمایند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۸۸۲۲۰۷۰۰ الی ۴ داخلی ۱۵۴، ۱۶۴ تماس حاصل نمایید.