همکاری دو شرکت ایرانی برای حل معضل بازیافت ضایعات تتراپک

مراسم انعقاد تفاهم‌نامه همکاری فیمابین شرکت مهرتام تدبیر پیشرو از شرکت های مستقر در پارک علم و فناوری دانشگاه تهران و شرکت فرآورده¬های لبنی و پروتئینی سحر با حضور دکتر مهدی اکبری مدیر عامل شرکت مهرتام تدبیر پیشرو، مهندس شهرام رضا بخش مدیر شرکت لبنی و پروتئینی سحر و دکتر حسن مشهدی کریم مدیر برنامه ریزی و انبارهای شرکت، روز دوشنبه ۲۳ فروردین ماه ۱۴۰۰ برگزار شد.

این تفاهم‌نامه در راستای کمک به صیانت از محیط زیست کشور و رفع بخشی از نیاز شرکت های سلولزی داخلی به خمیر الیاف بلند و به منظور همکاری دو شرکت در حوزه بازیافت ضایعات تتراپک منعقد گردید.
در این نشست مهندس رضا بخش در مورد اهمیت حفظ محیط زیست از طریق کاهش ضایعات تولیدی و بازیافت اصولی و علمی آنها تاکید کرد. وی ارتباط موثر شرکت های دانش بنیان و فناور با صنایع کشور جهت رفع مشکلات و نیازهای آنها را با اهمیت دانست.
در ادامه این نشست دکتر مهدی اکبری ضمن تشکر از حسن اعتماد و توجه شرکت فرآورده های لبنی و پروتئینی سحر با اشاره به سوابق و توانمندی های علمی و صنعتی شرکت مهرتام تدبیر پیشرو در حوزه بازیافت ضایعات تتراپک، جهت رفع نیاز شرکت فرآورده های لبنی و پروتئینی سحر اعلام آمادگی نمود.
بر اساس این تفاهمنامه شرکت مهرتام تدبیر پیشرو به مدت یکسال مسئولیت بازیافت ضایعات مختلف تتراپک در شرکت سحر را بر عهده خواهد داشت تا با توجه به نتایج حاصل، زمینه همکاری طولانی مدت دو شرکت فراهم گردد.