خدمات کارگزاری موسسه آوای رسای علم و دانش در پارک علم و فناوری دانشگاه تهران

ارک علم و فناوری دانشگاه تهران، به منظور ارائه خدمات مورد نیاز شرکت‌ها و هسته‌های خود در حوزه کسب و کار، بستری با عنوان کارگزارن کسب و کار ایجاد کرده است تا شرکت‌ها و هسته‌ها بتوانند خدمات مورد نیاز خود را در اسرع وقت دریافت نمایند.

کارگزاران کسب وکار، شرکت‌های متخصصی هستند که می‌توانند برخی از وظایف کسب وکار مشتریان خود را بنا به درخواست آنان اجرا نمایند و در ازای ارائه خدمات، حق العمل دریافت نمایند.
موسسه آوای رسای علم و دانش از جمله کارگزارن کسب و کار در پارک علم و فناوری دانشگاه تهران است که با بهره گیری از کادری حرفه ای و مجرب و متخصص در حیطه کاری خود با بهره گیری از ایده های نوین و دانش به روز گامی بلند در عرصه ی آموزش و کسب و کار با هدف ارتقای سطح آموزشی برداشته است.
این موسسه پس از سال ها تجربه در اجرای خدمات مالی و مالیاتی و همچنین آموزش های تخصصی این حوزه، اکنون نیز به عنوان یک مرجع تخصصی آموزش های جامعه مالی و حسابداری در کشور فعالیت می‌کند.
تیم رسانه روابط عمومی پارک علم و فناوری دانشگاه تهران به منظور آشنایی بهتر و بیشتر شرکت‌ها و هسته‌های خود با نوع خدمات این موسسه، گزارش کوتاه تصویری را با جناب آقای فرشید رستگار مدیرعامل محترم موسسه ترتیب داده‌ است.
شما علاقمندان می‌توانید به منظور مشاهده این گزارش از طریق لینک زیر به صفحه‌ی آپارات پارک علم و فناوری دانشگاه تهران مراجعه نمایید.

خدمات کارگزاری موسسه آوای رسای علم و دانش در پارک علم و فناوری دانشگاه تهران