گفتگوی تصویری اختصاصی اتاق رسانه‌ی پارک علم و فناوری دانشگاه تهران با شرکت ایده ورزان فردا

شرکت ایده ورزان فردا از شرکت‌های مستقر در پارک علم و فناوری دانشگاه تهران است که در سال ۱۳۹۵ توسط تعدادی از متخصصین و با ماموریت بومی سازی و تولید انواع محصولات آزمایشگاهی و پزشکی در زمینه درمانهای تخصصی ناباروری تاسیس شد.

این شرکت با تحقیق و پژوهش در زمینه تولید کیتهای تشخیصی درمانهای ناباروری توانسته است محصولات مختلقی را همچون کیتهای ارزیابی شکست DNA اسپرم، ارزیابی بلوغ کروماتین اسپرم، کیت رنگ آمیزی اسپرم و ارزیابی لکوسیتهای سمن (مایع منی) برای اولین بار در ایران به تولید برساند. همچنین این شرکت فعالیت خود را در خصوص تولید ملزومات مصرفی درمان ناباروری مانند کاتتر IUI و نی فریز جنین و برخی دستگاه های مورد نیاز مراکز درمانی ادامه داده و سعی دارد تا سبد محصولات تولیدی خود را کامل نماید.
تیم اتاق رسانه پارک علم و فناوری دانشگاه تهران به بهانه آشنایی هرچه بیشتر با این شرکت دانش بنیان، گفتگوی کوتاه تصویری را با جناب آقای مهندس میثم هرائینی مدیر عامل محترم شرکت ترتیب داده‌ است.
شما علاقمندان می‌توانید از طریق لینک زیر این گفتگوی تصویری را در صفحه‌ی آپارات پارک علم و فناوری دانشگاه تهران مشاهده نمایید.

گفتگوی اختصاصی با شرکت ایده ورزان فردا