برگزاری سلسله نشست‌های Window of Investing (تبادل بین شبکه سرمایه گذاران پارک و سرمایه پذیران)

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری دانشگاه تهران، نظر به تشکیل “شبکه سرمایه‌گذاران پارک” و “بانک سرمایه‌پذیران” در جهت حمایت از صاحبان ایده، هسته‌ها و شرکت‌های فناور و دانش بنیان با رویکرد تجاری سازی، تأمین مالی و جذب سرمایه و همچنین به منظور گسترش شبکه فناوری کشور، سلسله نشست‌های پنجره سرمایه‌گذاری (Window of Investing) با هدف جذب سرمایه، سرمایه‌گذاری مالی و غیرمالی، تبادل فناوری و حل نیازها و چالش‌های سازمان‌ها و صنایع کشور با استفاده از زیست‌بوم نوآوری کشور و حمایت از صاحبان ایده، شرکت‌های فناور و دانش‌بنیان، تبادل فناوری و رفع نیازها و چالش‌های سازمان‌های متقاضی (در قالب طرح تانا) برگزار می‌گردد.

محتوای این نشست‌ها شامل برگزاری مداوم جلسات B 2 B بین سرمایه گذاران و سرمایه پذیران همراه با کارگاه‌های آموزشی جهت ارائه مؤثر به سرمایه گذاران می‌باشد. این سلسله رویداد به صورت دو هفته یک بار در روز چهارشنبه در پارک علم و فناوری دانشگاه تهران با حضور مدیران و سرمایه‌گذاران دولتی و خصوصی و صاحبان ایده متقاضی جذب سرمایه برگزار می‌گردد.

در همین راستا اولین جلسه این نشست با هدف آموزش تیم‌ها و صاحبان ایده به منظور ارائه مؤثر به سرمایه‌گذاران برنامه‌ریزی شده و عناوین کارگاه‌های آموزشی و اساتید این نشست به شرح ذیل می‌باشد.

۱- قراردادهای حقوقی برای جذب سرمایه در استارتاپ‌ها – دکتر حسن زاده (وکیل دادگستری)

۲- فرصت‌ها و چالش‌های جذب سرمایه برای استارتاپ‌ها در ایران- دکتر حمید مهدی

۳- نحوه ارائه به سرمایه‌گذار (ویژگی‌های یک ارائه موثر) – علیرضا مبینی

لازم به ذکر است اولین نشست از سلسله نشست‌های Window of Investing پارک علم و فناوری دانشگاه تهران روز چهارشنبه ۱۹ مهرماه از ساعت ۱۳ الی ۱۵ در پارک علم و فناوری دانشگاه تهران به نشانی خیابان کارگر شمالی، خیابان شهید فرشی مقدم، پردیس شمالی دانشگاه تهران، سالن همایش پندار برگزار می شود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۸ الی ۱۵ با شماره ۸۸۲۲۰۷۰۰ الی ۴ با داخلی های ۱۵۱، ۱۸۵ و ۱۷۱ تماس حاصل نموده و پاسخ سوالات خود را دریافت کنید.