طراحی و اجرای پروژه های عمرانی در پارک علم و فناوری دانشگاه تهران؛ بستری برای تسریع عملکرد زیست بوم نوآوری

دکتر سید محمد مقیمی رییس دانشگاه تهران به همراه هیات همراه روز چهارشنبه ۳ آبان، از پروژه‌های در حال اجرای پارک علم و فناوری دانشگاه تهران بازدید کردند که شامل پروژه های ساختمان TH1، ساختمان TH2 و پروژه P4 می شود.

پروژه ساختمان TH1 به عنوان یک فضای اختصاصی برای استقرار استارتاپ‌های فین تکی (فین استارز) ، فرابورس‌، بانک و بیمه طراحی شده است.

در پروژه ساختمان TH2 تلاش شده تا مدلی مناسب برای بهره برداری و کاربری این ساختمان ارائه شود به گونه ای که به صورت توأمان علاوه بر بازگشت سرمایه گذاری صورت گرفته و ایجاد جریان درآمد، محلی برای اجرای برخی از وظایف کارکردی پارک باشد و به عنوان یک پروژه موفق در حوزه ایجاد بسترهای مناسب توسعه فناوری و تجاری سازی از طریق ایجاد پیوند‌های عمیق میان بازیگران اصلی این حوزه شناخته شود.

پروژه P4 به عنوان بخشی از طرح جامع پارک علم و فناوری دانشگاه تهران و در ۳طبقه پارکینگ ، طبقه همکف سالن آمفی تاتر و فضای اداری ، ۷طبقه روی همکف تنها با کاربری اداری و به صورت فلت و روف گاردن با کاربری تجاری مانند رستوران ، باشگاه ورزشی ، فروشگاه و نمایشگاه دائمی طراحی شده و در دست اجرا می باشد.