گروه مشاوران پنکو؛ یکی از برترین واحدهای فناور حوزه‌ی علوم انسانی در کشور

گروه مشاوران پنکو (شرکت پرتو نوین مدیریت ایرانیان)، از شرکت‌های مستقر در پارک علم و فناوری دانشگاه تهران، به عنوان یکی از برترین واحدهای فناور حوزه‌ی علوم انسانی در گردهمایی مجازی «نقش علوم انسانی در پژوهش و فناوری» در هفته گرامیداشت پژوهش و فناوری مورد تقدیر قرار گرفت.

گروه مشاوران پنکو از سال ۱۳۸۳ فعالیت خود را در حوزه های زیر آغاز نمود:
• بودجه ریزی عملیاتی
• هزینه یابی و مدیریت بر مبنای فعالیت (ABC)
• نظام جامع مدیریت عملکرد مبتنی بر کارت امتیازی متوازن (BSC)
• حسابداری مدیریت
• طراحی و تدوین برنامه راهبردی و پیاده سازی و اجرای استراتژی‌ها
این گروه همواره تلاش خود را بر روی طراحی و پیاده سازی ابزارهای حسابداری مدیریت در کشور متمرکز نموده است و در این راستا کمک به بخش دولتی و همچنین شرکت‌های کلیدی بخش خصوصی را جهت ارتقای سطح دانش سازمانی در حوزه‌های بیان شده وجه همت خود قرارداده است.
گروه مشاوران پنکو مجموعه ای است خلاق ، دانش محور ، ارزشی و سودآور ،متشکل از گروه‌هایی ازمتخصصین و مشاورین حوزه حسابداری مدیریت و فناوری اطلاعات با محیطی یادگیرنده و جذاب که جزء ۵ شرکت مرجع و قابل اطمینان در حوزه‌های فعالیت شرکت میباشد.
ماموریت این گروه، ارائه راه حلهای نوین حسابداری مدیریت جهت ارتقاء کارایی و اثربخشی سازمانها است.
شرکت پرتو نوین مدیریت ایرانیان به عنوان یکی از برترین واحدهای فناور حوزه‌ی علوم انسانی در گردهمایی مجازی «نقش علوم انسانی در پژوهش و فناوری» در هفته گرامیداشت پژوهش و فناوری که به منظور انتخاب چهره‌های ماندگار علوم انسانی، خوشه‌های مشورتی، نظریه‌پردازان (کرسی‌های نظریه‌پردازی موفق) و واحدهای فناور علوم انسانی برگزار شد، مورد تقدیر قرار گرفت.