فرصت سازی کسب و کار در فولاد مبارکه اصفهان

فولاد نقش مهمی در پایداری جهان مدرن امروز دارد و در حوزه های ساخت و ساز، خودروسازی، راه‌¬آهن و … و همچنین دیگر صنایع مرتبط با تولید و انتقال انرژی، کاربردهای اساسی دارد. به همین دلیل، توسعه صنعت فولاد، اهمیت ویژه¬‌ای در توسعه اقتصادی کشورها دارد. تقاضای فولاد در جهان نیز همواره، از روند افزاینده و رو به گسترش برخوردار است.

شرکت فولاد مبارکه اصفهان از شرکت‌های پیشرو ایرانی است که در زمینه تولید ورق‌های فولادی فعالیت‌ می‌نماید. این شرکت با ماموریت ایفای نقش محوری در توسعه صنعتی، اقتصادی و اجتماعی کشور و ارتقای سطح فناوری صنعت فولاد، به عنوان سازمانی جهان تراز بیش از پنجاه درصد از مصرف فولاد کشور را جهت استفاده در صنایع خودروسازی و قطعه‌سازی، صنایع فلزی سبک، صنایع فلزی سنگین و لوله‌های انتقال سیالات، صنایع بسته‌بندی، صنایع لوازم خانگی و الکتریکی و صنایع لوله و پروفایل تولید می‌نماید. شرکت فولاد مبارکه دارای هفت مجتمع صنعتی در اقصی نقاط کشور بوده و بیش از بیست هزار نفر در بخش‌های مختلف این شرکت به کار اشتغال دارند.
محصولات فولاد مبارکه اصفهان به لحاظ کیفی از استاندارهای بین‌المللی برخوردارند و خوشبختانه فولاد مبارکه در همین شرایط سخت رقابتی و با وجود تحریم‌های بین المللی با تکیه بر دانش نیروهای متعهد و کار آزموده و بهره گیری از تجهیزات مدرن، توانسته ضمن حفظ کمیت و کیفیت محصولات تولیدی در بالاترین سطح و تأمین بخش عمده‌ای از نیاز صنعتگران و تولیدکنندگان داخلی میزان قابل توجهی از محصولات فولادی خود را به اقصی نقاط جهان صادر کند و بازارهای مهمی را در اروپا، جنوب شرق آسیا، منطقه خاورمیانه و کشورهای جنوب خلیج فارس تصرف کند. با این حال همواره با گسترش این صنعت چالش هایی نیز پدید خواهد آمد که شرکت فولاد مبارکه اصفهان از این موضع مستثنا نبوده که با رفع آن¬ها رفع آنها باعث رونق هرچه بیشتر این صنعت و درنهایت کشور خواهد شد.
در همین راستا و به منظور یافتن تیم های حل مساله برای چالش ها و موضوعات حال و آتی شرکت فولاد مبارکه اصفهان، با همکاری مشترک پارک علم و فناوری دانشگاه تهران با انجمن مهندسی مواد و متالورژی ایران، همزمان با کنفرانس و نمایشگاه بین‌المللی مهندسی مواد و متالورژی ایران (Imat) برنامه¬ای ویژه با موضوع ” فرصت سازی کسب و کار در مسائل صنعتی” برگزار خواهد شد.
مخاطبین این برنامه :
• اعضای انجمن مهندسی مواد و متالورژی ایران
• شرکت های کوچک و متوسط صنعتی
• شهرک های صنعتی، کارگاه ها و کارخانه ها
• دانشجویان
• اعضای هیئت علمی
• دانش آموختگان
• شرکت های نوپا و دانش بنیان
• هسته های نوآور
• سایر مخاطبان این حوزه
خواهند بود.
فراخوان این برنامه و چالش¬های مربوط به فولاد مبارکه اصفهان به زودی و در خبر بعدی ارائه خواهد شد.
جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۸۸۲۲۰۷۰۰ الی ۴ – داخلی ۱۷۷ تماس حاصل فرمائید.