دومین رویداد از سلسله رویدادهای ۳s (Smart،Steel manufacturing ، Startup event) مرکز نوآوری تحول دیجیتال فولاد، برگزار می‌شود…

مرکز نوآوری تحول دیجیتال فولاد، دومین رویداد از سلسله رویدادهای ۳s (Smart،Steel manufacturing ، Startup event) را برگزار می‌کند.
پس استقبال چشمگیر مخاطبان و ایده‌پردازان در اولین رویداد ۳s که در ۲۳ مهر ماه در پارک علم و فناوری دانشگاه تهران برگزار شد، حال دومین رویداد ۳s توسط پارک علم و فناوری دانشگاه تهران با حمایت مجتمع فولاد مبارکه اصفهان، ایریسا، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، صندوق نوآوری و شکوفایی، سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور(استان اصفهان) و سازمان فناوری اطلاعات ایران برگزار می‌شود.

هدف رویداد ۳s؛ تامین نیازهای فناورانه صنعت فولاد ایران در حوزه تحول دیجیتال می‌باشد.
مرکز نوآوری تحول دیجیتال، نقطه آغازی جهت حرکت به سمت تحول دیجیتال در صنعت فولاد کشور است، و با هدف ایجاد بازوهای تحقیقاتی و اجرایی وابسته به صنعت فولاد مبارکه، ارائه خدمات و محصولات منطبق با زنجیره ارزشی فولاد، استفاده از پتانسیل های دانشی موجود در دانشگاه جهت برطرف سازی چالش های موجود در صنایع، استفاده از ظرفیت های علمی و ایده های نوآور دانشجویان دانشگاه تهران جهت ایجاد کسب وکار در تحول دیجیتال، ترویج فرهنگ کارآفرینی و نوآوری و ایجاد مرکزی برای انجام تحقیقات مرتبط با گسترش و توسعه پایدار صنعت فولاد کشور ایجاد گشته است.
مرکز نوآوری تحول دیجیتال مرکزی پیش رو، نوآور در تحول دیجیتال در صنعت فولاد است و ماموریت این مرکز را می‌توان ایجاد و شتاب‌دهی هسته‌های نوآور و پیش رشد و سپس تشکیل و حمایت شرکت‌های رشدی و پسارشدی جهت توسعه زنجیره ارزشی تحول دیجیتال در صنایع فولاد و سایر صنایع بیان کرد.

دومین رویداد ۳s مرکز نوآوری تحول دیجیتال در قالب Reverse Pitch برگزار می‌شود. در این Reverse Pitch چالش‌های فولاد مبارکه در تحول دیجیتال مطرح خواهد شد.

در این رویداد به چالش‌های زیر پرداخته خواهد شد:
• پیاده‌سازی امنیت سایبری (cybersecurity) در فولاد مبارکه هوشمند
• استقرار مدیریت خدمات مبتنی بر چارچوب ITIL4 در فولاد مبارکه هوشمند
• خودران کردن وسایل نقلیه صنعتی (Autonomous Industrial Vehicles)
• متصل کردن محصولات و تجهیزات (Connected Product and Equipment) در فولاد مبارکه
• دیجیتالی کردن و هوشمندسازی فرآیند عقد قراردادهای فولاد مبارکه با بهره‌گیری از فناوری‌های نوظهور
زمان برگزاری وبینار:
۲۴ آذر ماه ساعت ۹ الی ۱۳
این رویداد به صورت وبیناری برگزار می شود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره ۸۸۲۲۰۷۰۰ الی ۴ داخلی ۱۸۳ تماس حاصل نمایید.