دومین نشست تخصصی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور (EXPORTECH2) برگزار می‌شود.

پارک علم و فناوری دانشگاه تهران، نشست تخصصی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور با نام EXPORTECH را که با هدف استفاده از ظرفیت مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در ایجاد اشتغال و توسعه منطقه، شناسایی استارتآپهای حوزه صادرات و واردات، افزایش تقویت تعاملات با رایزنان اقتصادی کشور ایجاد شد نخستین بار با همکاری منطقه آزاد انزلی در تاریخ ۲۳ و ۲۴ خرداد ماه ۹۸ برگزار کرد.

در ادامه این مسیر، اکنون دومین نشست تخصصی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور (EXPORTECH2) را با همکاری سازمان منطقه آزاد تجاری – صنعتی ارس و به صورت ویدئو کنفرانس برگزار می کند.
این رویداد تخصصی در سه بخش پنل‌‌های تخصصی (تحلیل دوران پسا کرونا، چالش های مناطق آزاد)، Virtual Pitch و دوره‌های آموزشی توانمندسازی صادرات و تحلیل کسب و کارها در پسا کرونا، از آغاز شهریور ماه ۹۹ و به مدت ۴ هفته (و هر هفته در دو روز یکشنبه و سه‌شنبه) برگزار می‌شود.
جزئیات مربوط به زمان‌بندی و ثبت‌نام:
**بخش اول: پنل‌‌های تخصصی (تحلیل دوران پسا کرونا، چالش های مناطق آزاد)
۱- پنل تحلیل کسب و کارها در دوران پسا کرونا
۲- پنل چالش‌های مناطق آزاد و ویژه اقتصادی
۳- پنل محصولات با قابلیت صادرات
تاریخ برگزاری پنل‌ها: ۹ و ۱۰ مهر ماه
لینک ثبت‌نام در پنل‌ها
** بخش دوم: Virtual Pitch
در این بخش دو نوع پذیرش صورت می‌گیرد:
۱- در پذیرش نوع اول، تمام شرکت‌های حوزه صادرات که پتانسیل صادراتی داشته و اکنون دارای خدمات/محصولات صادراتی هستند به منظور معرفی خود به مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور، پذیرش می‌شوند. تکمیل کاربرگ‌های اطلاعات عمومی شرکت‌ها، اطلاعات عمومی هسته‌ها و شناسنامه محصولات/خدمات توسط متقاضیان الزامیست. متقاضیان باید کاربرگ‌های مورد نظر را تا پایان مرداد ماه به آدرس ایمیل exportech@utstpark.ir ارسال نمایند.
کاربرگ‌ اطلاعات عمومی شرکت‌ها
کاربرگ اطلاعات عمومی هسته‌ها
کاربرگ شناسنامه محصولات/خدمات
۲- در پذیرش نوع دوم، ایده یا ایده‌های تمامی تیم‌ها، گروه‌ها و افراد در زمینه محصولات/خدمات با قابلیت ویژه صادرات پذیرش شده و مورد بررسی قرار گرفته و توسط هیئت داوران نشست، مورد ارزیابی قرار می‌گیرد. ایده‌‌های برتر انتخاب شده و جهت حمایت در اختیار مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور قرار می‌گیرد. متقاضیان باید پروپوزال ایده خود را تا پایان مرداد ماه به آدرس ایمیل exportech@utstpark.ir ارسال نمایند.
** بخش سوم: دوره‌های آموزشی توانمندسازی صادرات و تحلیل کسب و کارها در پسا کرونا
نام دوره نام مدرس مدت دوره (ساعت) تاریخ
مدیریت استراتژیک صادرات کالا جناب آقای مهندس مازیار قاسم زاده سنگرودی ۳ ۰۶/۱۱
دوره شبکه سازی صادرات جناب آقای دکتر حسن افتخاریان ۶ ۰۶/۲۳-۰۶/۲۵
دوره مدیریت بسته بندی در فرآیند بازاریابی و صادرات جناب آقای مهندس مازیار قاسم زاده سنگرودی ۶ ۰۶/۱۶-۰۶/۱۸
دوره اصول و مقررات صادرات و واردات جناب آقای مهندس مظفر ناصری ۶ ۰۶/۰۲-۰۶/۰۴
** برگزاری دوره‌ها در هر یک از تاریخ‌های مذکور از ساعت ۱۵ الی ۱۸ می‌باشد.
لینک ثبت‌نام در دوره‌ها
** ۵۰ درصد تخفیف در هزینه‌ی ثبت‌نام دوره‌ها برای شرکت‌ها و هسته‌های پارک‌های علم و فناوری و مراکز رشد کل کشور در نظر گرفته شده است.
** ۲۰ درصد تخفیف در هزینه‌ی ثبت‌نام دوره‌ها، در صورت خرید پکیج کامل ۴ دوره برای مخاطبین در نظر گرفته شده است.
** مهلت ثبت نام در در این نشست تا ۳۱ مرداد ماه می‌باشد و شما علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۸۸۲۲۰۷۰۰ الی ۴ (داخلی ۱۶۷) تماس حاصل فرمائید.