پنکو

گروه مشاوران پنكو؛ یکی از برترین واحدهای فناور حوزه‌ی علوم انسانی در کشور

گروه مشاوران پنكو (شركت پرتو نوين مديريت ايرانيان)، از شرکت‌های مستقر در پارک علم و فناوری دانشگاه تهران، به عنوان یکی از برترین واحدهای فناور حوزه‌ی علوم انسانی در گردهمایی مجازی «نقش علوم انسانی در پژوهش و فناوری» در هفته گرامیداشت پژوهش و فناوری مورد تقدیر قرار گرفت.

گروه مشاوران پنكو از سال 1383 فعاليت خود را در حوزه هاي زير آغاز نمود:
• بودجه ريزي عملياتي
• هزينه يابي و مديريت بر مبناي فعاليت (ABC)
• نظام جامع مديريت عملكرد مبتني بر كارت امتيازي متوازن (BSC)
• حسابداري مديريت
• طراحي و تدوين برنامه راهبردي و پياده سازي و اجراي استراتژي‌ها

این گروه همواره تلاش خود را بر روي طراحي و پياده سازي ابزارهاي حسابداري مديريت در كشور متمركز نموده است و در اين راستا كمك به بخش دولتي و همچنين شركت‌هاي كليدي بخش خصوصي را جهت ارتقاي سطح دانش سازماني در حوزه‌هاي بيان شده وجه همت خود قرارداده است.

گروه مشاوران پنكو مجموعه اي است خلاق ، دانش محور ، ارزشي و سودآور ،متشكل از گروه‌هايي ازمتخصصين و مشاورين حوزه حسابداري مديريت و فناوري اطلاعات با محيطي يادگيرنده و جذاب كه جزء 5 شركت مرجع و قابل اطمينان در حوزه‌هاي فعاليت شرکت ميباشد.

ماموریت این گروه، ارائه راه حلهاي نوين حسابداري مديريت جهت ارتقاء كارايي و اثربخشي سازمانها است.
شركت پرتو نوين مديريت ايرانيان به عنوان یکی از برترین واحدهای فناور حوزه‌ی علوم انسانی در گردهمایی مجازی «نقش علوم انسانی در پژوهش و فناوری» در هفته گرامیداشت پژوهش و فناوری که به منظور انتخاب چهره‌های ماندگار علوم انسانی، خوشه‌های مشورتی، نظریه‌پردازان (کرسی‌های نظریه‌پردازی موفق) و واحدهای فناور علوم انسانی برگزار شد، مورد تقدیر قرار گرفت.

برچسب ها: بدون برچسب

دیدگاه ها بسته شده اند.