export tech 12 مرداد

دومین نشست تخصصی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور (EXPORTECH2) برگزار می‌شود.

پارك علم و فناوري دانشگاه تهران، EXPRTECH را ادامه می دهد.


پارک علم و فناوری دانشگاه تهران، نشست تخصصی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور با نام EXPORTECH را که با هدف استفاده از ظرفيت مناطق آزاد و ويژه اقتصادي در ايجاد اشتغال و توسعه منطقه، شناسايي استارتآپهاي حوزه صادرات و واردات، افزايش تقويت تعاملات با رايزنان اقتصادي كشور ایجاد شد نخستین بار با همکاری منطقه آزاد انزلی در تاریخ 23 و 24 خرداد ماه 98 برگزار کرد.
در ادامه این مسیر، اکنون دومین نشست تخصصی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور (EXPORTECH2) را با همکاری سازمان منطقه آزاد تجاری – صنعتی ارس و به صورت ویدئو کنفرانس برگزار می کند.
اين رويداد تخصصي در سه بخش پنل‌‌های تخصصی (تحلیل دوران پسا کرونا، چالش های مناطق آزاد)، Virtual Pitch و دوره‌های آموزشی توانمندسازی صادرات و تحلیل کسب و کارها در پسا کرونا، از آغاز شهریور ماه 99 و به مدت 4 هفته (و هر هفته در دو روز یکشنبه و سه‌شنبه) برگزار می‌شود.

جزئیات مربوط به زمان‌بندی و ثبت‌نام:

**بخش اول: پنل‌‌های تخصصی (تحلیل دوران پسا کرونا، چالش های مناطق آزاد)
1- پنل تحلیل کسب و کارها در دوران پسا کرونا
2- پنل چالش‌های مناطق آزاد و ویژه اقتصادی
3- پنل محصولات با قابلیت صادرات
تاریخ برگزاری پنل‌ها: 9 و 10 مهر ماه

** بخش دوم: Virtual Pitch
در این بخش دو نوع پذیرش صورت می‌گیرد:
1- در پذیرش نوع اول، تمام شرکت‌های حوزه صادرات که پتانسیل صادراتی داشته و اکنون دارای خدمات/محصولات صادراتی هستند به منظور معرفی خود به مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور، پذیرش می‌شوند. تکمیل کاربرگ‌های اطلاعات عمومي شرکت‌ها، اطلاعات عمومي هسته‌ها و شناسنامه محصولات/خدمات توسط متقاضیان الزامیست. متقاضیان باید کاربرگ‌های مورد نظر را تا پایان مرداد ماه به آدرس ایمیل exportech@utstpark.ir ارسال نمایند.

2- در پذیرش نوع دوم، ایده یا ایده‌های تمامی تیم‌ها، گروه‌ها و افراد در زمینه محصولات/خدمات با قابلیت ویژه صادرات پذیرش شده و مورد بررسی قرار گرفته و توسط هیئت داوران نشست، مورد ارزیابی قرار می‌گیرد. ایده‌‌های برتر انتخاب شده و جهت حمایت در اختیار مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور قرار می‌گیرد. متقاضیان باید پروپوزال ایده خود را تا پایان مرداد ماه به آدرس ایمیل exportech@utstpark.ir ارسال نمایند.

** بخش سوم: دوره‌های آموزشی توانمندسازی صادرات و تحلیل کسب و کارها در پسا کرونا

نام دورهنام مدرسمدت دوره (ساعت)تاریخ
مدیریت استراتژیک صادرات کالاجناب آقای مهندس مازیار قاسم زاده سنگرودی ۳06/11
دوره شبکه سازی صادراتجناب آقای دکتر حسن افتخاریان ۶06/23-06/25
دوره مدیریت بسته بندی در فرآیند بازاریابی و صادرات جناب آقای مهندس مازیار قاسم زاده سنگرودی ۶ 06/16-06/18
دوره اصول و مقررات صادرات و واردات جناب آقای مهندس مظفر ناصری ۶06/02-06/04

** برگزاری دوره‌ها در هر یک از تاریخ‌های مذکور از ساعت 15 الی 18 می‌باشد.

** 50 درصد تخفیف در هزینه‌ی ثبت‌نام دوره‌ها برای شرکت‌ها و هسته‌های پارک‌های علم و فناوری و مراکز رشد کل کشور در نظر گرفته شده است.
** 20 درصد تخفیف در هزینه‌ی ثبت‌نام دوره‌ها، در صورت خرید پکیج کامل 4 دوره برای مخاطبین در نظر گرفته شده است.

** مهلت ثبت نام در در اين نشست تا 31 مرداد ماه می‌باشد و شما علاقه‌مندان جهت كسب اطلاعات بيشتر مي توانید با شماره 88220700 الی 4 (داخلي 167) تماس حاصل فرمائید.

برچسب ها: بدون برچسب

دیدگاه ها بسته شده اند.