با حمایت دفتر برنامه‌ریزی و امور فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری؛ اعطای یارانه‌ی تجاری سازی فناوری آغاز شد.

پارک علم و فناوری دانشگاه تهران با حمایت دفتر برنامه‌ریزی و امور فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری رویداد ” طرح یارانه تجاری سازی فناوری” را برگزار می‌کند.
یکی از مسائل اصلی در مسیر رشد و توسعه شرکت ها، تامین منابع مالی آن ها در تمام چرخه عمر شرکت میباشد. شرکتها در زمینه تامین مالی برای توسعه محصولات و خدمات با مسائل مختلفی از جمله :ارتباط با سرمایه گذاران، نحوه ارائه طرح، عقد قرارداد حرفه ای و نحوه همکاری با سرمایه گذار/خریدار روبرو می شوند. عدم توجه به این موضوعات باعث از دست رفتن فرصت های مناسب برای سرمایه گذاران و سرمایه پذیران می شود.
به همین منظور یکی از مهمترین برنامه‌های وزارت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری طرح یارانه تجاری سازی فناوری به منظور حمایت از فناوران عضو پارک ها مراکز رشد و پژوهشگاههای کشور و سرمایه گذاران/خریداران آنها می باشد. از سوی دیگر پارک علم و فناوری دانشگاه تهران با برخورداری از سوابق اجرایی مرتبط به عنوان بازوی اجرایی وزارت علوم تحقیقات و فناوری از سال ۹۷ به عنوان کارگزار اعطای یارانه‌ی تجاری سازی فناوری انتخاب شد. تجاری سازی و فروش دستاوردهای پژوهشی و فناورانه دانشگاه ها و مراکز فناوری کشور از اهداف اصلی پارک علم و فناوری دانشگاه تهران ، وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و سایر دستگاه‌های وابسته محسوب می‌شود.
در همین راستا پارک علم و فناوری دانشگاه تهران با حمایت دفتر برنامه‌ریزی و امور فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برنامه‌ی اعطای یارانه تجاری سازی فناوری را برگزار می‌کند.
مخاطبین در این طرح :
* صاحبان ایده و طرح، واحدهای فناور و شرکت‌های مستقر یا ‏‬عضو پارک‌ها / ‏مراکز‬رشد‌ و پژوهشگاه‌ها
* خریداران محصولات فناورانه
* و سرمایه گذاران حقیقی و حقوقی
می‌توانند با ثبت‌نام از طریق‌ فرم‌های مربوطه در لینک زیر، علاقمندی خود را جهت معرفی طرح به سرمایه‌گذار و یا خریدار و یا دسترسی به طرح‌های متقاضی سرمایه جهت شرکت در طرح یارانه تجاری سازی فناوری اعلام نمایند.
فرم‌های ثبت‌نام
** علاقمندان توجه نمایند که مهلت ثبت‌نام در این طرح از تاریخ ۲۷ آذر ماه لغایت ۱۱ دی ماه می‌باشد.
همچنین می‌توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۸۸۲۲۰۷۰۰ الی ۴ (داخلی ۱۵۱)تماس حاصل فرمایید.