به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری دانشگاه تهران کارگاه آموزشی “پایان نامه‌های منتخب دانشگاه تهران” در تاریخ ۳۰ اردیبهشت ماه ساعت ۱۳ الی ۱۷ با هدف حمایت از پایان نامه‌های تحصیلات تکمیلی با قابلیت تبدیل به هسته‌های کسب و کار و در نهایت شرکت‌های فناور توسط این مجموعه در سالن همایش پندار برگزار گردید.

این کارگاه با حضور دکتر ایرج الله دادی معاون توسعه فناوری پارک علم و فناوری دانشگاه تهران، مهندس محمدعلی گودرزی معاون اجرایی و فنی پارک علم و فناوری دانشگاه تهران، دکتر احسان چیت ساز عضو مدیرکل سیاست‌گذاری فناوری و نوآوری پارک علم و فناوری دانشگاه تهران و جمعی از مدیران پارک علم و فناوری دانشگاه تهران، اساتید و دانشجویان تحصیلات تکمیلی دانشگاه تهران تشکیل شد.

معاون توسعه فناوری پارک علم و فناوری دانشگاه تهران با اشاره به اینکه از میان صدها پایان نامه ارسالی به پارک علم و فناوری دانشگاه تهران، داوران ۱۲ پایان‌نامه را منتخب اعلام کردند گفت؛ پایان‌نامه‌های انتخابی جهت تبدیل به هسته‌های کسب و کار و در نهایت شرکت‌های فناور حمایت مالی می شوند.

هم چنین دکتر چیت ساز تصریح کرد پایان نامه های منتخب براساس سطح فناورانه ای که کسب کردند می توانند از تسهیلات پارک علم و فناوری دانشگاه تهران از جمله برنامه های حمایتی شکوفایی و رویش استفاده کنند.

در این کارگاه دکتر محمد نظری زاده، مدرس و مشاور کسب و کار به آموزش طرح کسب و کار و بیان نکات تکمیلی پیرامون این موضوع پرداخت و به پرسش های شرکت کنندگان پاسخ داد.