فراخوان سی و ششمین جشنواره بین المللی خوارزمی نوآوران و فناوران

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری دانشگاه تهران به نقل از سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران، نوآوران و فناوران و علاقه‌مندان به شرکت در سی و ششمین جشنواره بین‌المللی خوارزمی می توانند با توجه به آغاز ثبت‌نام و ارایه طرح در این دوره از جشنواره، طرح های خود را تا پایان شهریور سال جاری ارسال کنند.

این جشنواره با هدف ترویج فرهنگ کارآفرینی دانش بنیان و تجاری سازی نتایج تحقیقات، شناسایی نوآوران و فناوران کشور و حمایت از برگزیدگان جشنواره و فراهم آوردن بستری مناسب برای همکاری های علمی و فناوری در سطح جهانی برگزار می شود.
در این دوره از جشنواره بین المللی خوارزمی طرح‌های ارسالی در شانزده گروه تخصصی مورد ارزیابی و داوری قرار می‌گیرند.
شانزده گروه تخصصی شامل معماری و شهرسازی، محیط زیست، علوم پایه، کشاورزی و منابع طبیعی، زیست فناوری و علوم پایه پزشکی، مهندسی صنایع و مدیریت فناوری، فناوری های شیمایی، مواد و متالورژی و انرژی های نو، مهندسی نرم افزار و فناوری اطلاعات، مهندسی برق و کامپیوتر، مهندسی مکانیک، مهندسی مکاترونیک، فناوری نانو، مهندسی هوافضا، مهندسی عمران و هنر می باشد.
مهلت ثبت نام: پایان شهریور ۱۴۰۱
متقاضیان می توانند تا پایان مهلت ثبت نام با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی www.khwarizmi.ir نسبت به ثبت نام الکترونیکی در سامانه جامع جشنواره های خوارزمی، جشنواره بین المللی خوارزمی اقدام نمایند.
جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۵۶۲۷۶۳۲۱-۰۲۱ و ۵۶۲۷۶۰۳۸-۰۲۱ تماس حاصل نمایید.