شبکه سرمایه‌پذیران

یکی از مهمترین مسائل بنگاه‌های کارآفرینانه، توانایی آنها در دسترسی به سـرمایه اسـت. کسب و کار از هر نوعی و در هر وضعیتی که قرار داشته باشد، نیازمند جذب سرمایه است، گاهی در ابتدای راه برای راه‌اندازی، گاهی برای گسترش محصولات و گاهی نیز برای توسعه بازار هدف.

سرمایه‌پذیری فرایندی است که این فرصت را برای فعالان حوزه کارآفرینی و کسب وکار فراهم می آورد تا طرح خود را به دست سرمایه‌گذاران برسانند.

در همین راستا باید افزود یکی از مهمترین رسالت‌های پارک علم و فناری و دانشگاه تهران حمایت از ایده‌ها و شرکت‌های نوپا و فناور است؛ از جمله اقدامات انجام شده در راستای تحقق این امر؛ جذب افراد سرمایه‌پذیر و معرفی به سرمایه‌گذاران (شبکه سرمایه‌گذاران پارک) و برگزاری جلسات B۲B می باشد.

کلیه سرمایه پذیران علاقه‌مند، افراد نوآور، هسته‌ها، شرکت‌‌ها و فریلنسرها می‌توانند در “بانک سرمایه پذیران” پارک علم و فناوری دانشگاه تهران عضو شوند و از مزایای این برنامه بهره ببرند.

همچنین ایده ها و طرح های منتخب در تمامی حوزه‌ها در بخش نمایشگاهی رویداد تانا استان تهران با محوریت حل نیازها، چالش‌های استان تهران در اولویت بوده و جذب می‌شوند.

متقاضیان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۸۸۲۲۰۷۰۰  داخلی های ۱۵۱، ۱۷۱، ۱۸۵، تماس حاصل نمایند.