با حضور انجمن‌های علمی انرژی سراسر کشور برگزار می‌شود؛ وبینار « انرژی؛ از فرصت‌ها و چالش‌ها تا آینده‌ی شغلی و ایجاد کسب وکار »

پارک علم و فناوری دانشگاه تهران، اولین وبینار از سری « وبینارهای انجمنی » خود را با موضوع « انرژی؛ از فرصت‌ها و چالش‌ها تا آینده‌ی شغلی و ایجاد کسب وکار » برگزار می‌کند.

این وبینار با حضور دکتر علیرضا اسدی مشاور معاون وزیر نیرو در امور فناوری، مدیر دفتر تجاری سازی و اکتساب فناوری پژوهشگاه نیرو و معاون پژوهش و برنامه‌ریزی سندیکای صنعت برق ایران روز دوشنبه ۱۰ خرداد ماه ۱۴۰۰ ساعت ۱۵ الی ۱۷ برگزار می‌شود.

در این وبینار به گفتگو حول چهار محور فرصت‌ها و چالش‌های حوزه انرژی کشور، فرصت‌های شغلی و ایجاد کسب وکار ، آینده شغلی و کسب وکارهای انرژی در کشور و سازمان‌ و مراکز حامی ایده‌ها و کسب و کارهای حوزه انرژی پرداخته خواهد شد.

پژوهشگاه نیرو، سندیکای صنعت برق ایران، انجمن انرژی های تجدید پذیر ایران، اتحادیه انجمن های علمی انرژی کشور، انجمن انرژی دانشگاه تهران، انجمن علمی انرژی دانشگاه شریف و مدیریت انجمن‌های علمی دانشگاه صنعتی شاهرود از جمله همراهان پارک علم و فناوری دانشگاه تهران در برگزاری این وبینار می‌باشند.

علاقمندان می‌توانند جهت شرکت در رویداد از طریق لینک زیر ثبت‌نام نمایند.
توجه**: حضور در این وبینار برای تمام مخاطبین رایگان است.

سری وبینارهای انجمنی پارک علم و فناوری دانشگاه تهران به منظور آگاهی بخشی به دانشجویان در راستای شناسایی فرصت‌های کسب و کاری و کارآفرینانه و حوزه‌های شغلی در رشته‌های مختلف دانشگاهی برنامه‌ریزی شده و برگزار می‌شود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۸۸۲۲۰۷۰۰ الی ۴ داخلی ۱۳۹ تماس حاصل فرمایید.