توسعه فعالیت‌های کارآفرینانه پارک علم و فناوری دانشگاه تهران از طریق همکاری با بنیاد علم و فناوری ایران و بنیاد علم و فناوری جمیلی

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری دانشگاه تهران، تفاهم‌نامه همکاری سه جانبه میان پارک علم و فناوری دانشگاه تهران، بنیاد حامیان دانشگاه تهران و بنیاد علم و فناوری جمیلی روز سه شنبه ۳ بهمن منعقد شد.
این تفاهم‌‎نامه در راستای کمک به ایجاد و توسعه کسب وکارهای فناور از طریق ارائه خدمات عمومی و تخصصی با ارزش افزوده بالا و تامین اعتبار تولید نمونه محصول و راهبری هسته‌های فناور (تیم‌های فناور) تدوین و امضا شد. انجام همکاری در حوزه‌های فناوری،نوآوری و کارآفرینی در زمینه‌های گوناگون از جمله اجرای برنامه و رویدادهای کارآفرینی به صورت مشترک، حمایت از صاحبان ایده و ایجاد کسب وکارهای جدید به صورت مشترک، ارائه خدمات زیرساختی و راهبری هسته‌های پذیرفته شده به صورت مشترک، حمایت از پایان‌نامه‌های تحصیلات تکمیلی دانشجویان سراسر کشور به صورت مشترک، برگزاری جلسات سرمایه‌گذاری و معرفی به سرمایه‌گذاران به صورت مشترک و…. از موضوعات این تفاهم‌نامه به شمار می‌رود.
گفتنی است این تفاهم‌نامه به امضای دکتر علی اسدی رییس پارک علم و فناوری دانشگاه تهران، دکتر محمود کمره‌ای رییس هیئت مدیره بنیاد حامیان دانشگاه تهران و مهندس ابراهیم جمیلی رییس هیئت امنا بنیاد علم و فناوری جمیلی رسید.