WhatsApp Image 2020-05-06 at 11.09.30 PM (1)

پارک علم و فناوری دانشگاه تهران : از استقرار جدید شرکت های فناور تا ایجاد مجتمع نوآوری در کرج

دکتر عباس زارعی هنزکی، رئیس پارک علم و فناوری دانشگاه تهران، همراه با جمعی از مدیران این مجموعه، از دو سازمان بیمارستان دامپزشکی دانشگاه تهران و پردیس منابع طبیعی و کشاورزی دانشگاه تهران، هر دو واقع در کرج، بازدید کردند.
بخش اول این بازدید از بیمارستان دامپزشکی دانشگاه تهران و با حضور دکتر عبدالله‌پور-رئیس بیمارستان دامپزشکی دانشگاه تهران، دکتر باهنر- معاون اداری و مالی دانشکده دامپزشکی، دکتر نوابی- معاون اداری و مالی بیمارستان دامپزشکی و دکتر وجگانی- رئیس دانشکده دامپزشکی و همچنین دکتر ضیایی جم مدیر عامل شرکت مزرعه خوراک سالم صورت گرفت.
این بخش از بازدید به منظور تخصیص فضا برای استقرار شرکت¬های فناور با حوزه کاری مرتبط و عضو پارک علم و فناوری دانشگاه تهران انجام شد. همچنین دکتر ضیایی جم مدیر عامل شرکت مزرعه خوراک سالم و تیم همراه این مجموعه از مزرعه پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران و ایستگاه دامپروری جهت مشارکت بخش خصوصی در رونق فضای کسب و کاری بازدید کردند.
بخش دوم این بازدید از پردیس منابع طبیعی و کشاورزی دانشگاه تهران و با حضور دکتر فمی-سرپرست شعبه پارک علم و فناوری دانشگاه در پردیس منابع طبیعی و کشاورزی کرج، دکتر گلدانساز-رئیس پردیس منلبع طبیعی و کشاورزی کرج، دکتر امیری-معاون اداری و مالی پردیس منابع طبیعی و کشاورزی کرج و دکتر کیانی-رئیس مرکز نوآوری پردیس منابع طبیعی و کشاورزی کرج انجام شد.
این بخش از بازدید به منظور ایجاد یک مرکز نوآوری در سالن شهدای پردیس منابع طبیعی و کشاورزی کرج صورت گرفت. در این بازدید به جزئیات مربوط به شروع تجهیز و بازسازی این سالن نیز پرداخته شد.

.#پارک_علم_و_فناوری_دانشگاه_تهران #دانشگاه_تهران #شهر_دانش #علم #کسب_و_کار #کارآفرینی #ایده #خلاقیت #نوآوری #توسعه #جهش #شکوفایی #فناوری #تکنولوژی #شرکت_فناور #استارتآپ #دانش_بنیان #اکوسیستم_کارآفرینی #فرصت #موفقیت

برچسب ها: بدون برچسب

دیدگاه ها بسته شده اند.