متخصصان 10 خرداد

اولین رویداد برنامه متخصصان خارج از کشور؛ فرصتی برای سرمایه‌گذاری

پارک علم و فناوری دانشگاه تهران، اولین رویداد برنامه “همکاری با متخصصان و کارآفرینان ایرانی خارج از کشور” را به منظور انتقال دانش، تجربه و ایده‌های فناورانه به داخل کشور برگزار می‌کند.

این رویداد که با هدف حمایت از ایده‌های نوآورانه و فناورانه و در راستای حرکت به سوی اقتصاد دانش بنیان برگزار می‌شود، فرصتی را در اختیار متخصصان و کارآفرینان ایرانی خارج از کشور قرار می‌دهد تا به ارائه دستاوردها و محصولات خود بپردازند و بتوانند برای طرح‌های خود سرمایه‌گذار جذب کنند.

تمامی متخصصان و کارآفرینان ایرانی خارج از کشور که در برنامه متخصصان خارج از کشور با پایگاه‌های همکار، در ارتباط و همکاری هستند، مشروط به اعلام آمادگی و ارائه طرح یا محصول خود، میتوانند در این رویداد شرکت نمایند.

** به علت محدودیت‌های ناشی از شیوع کرونا، ارائه دستاوردها و محصولات متخصصان پایگاه‌های کل کشور و همچنین ارائه ایده‌های منتخب برای سرمایه گذاران و شتابدهنده‌ها به صورت آنلاین خواهد بود.

علاقه‌مندان به سرمایه ‌گذاری در طرح‌های پذیرش شده و همچنین بازدید آنلاین از رویداد می بایست فرم ثبت نام را از طریق لینک زیر دانلود و به آدرس ایمیل m.asoushe@utstpark.ir ارسال نمایند.

زمان برگزاری رویداد : چهارشنبه 19 خرداد ساعت 9 الی 17

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 88220700 الی 4 داخلی 167/ 190 تماس حاصل نمایید.

در ارتباط با برنامه همکاری با متخصصان و کارآفرینان ایرانی خارج از کشور بیشتر بدانیم.

برچسب ها: بدون برچسب

دیدگاه ها بسته شده اند.