0O1A5316

توافق نامه ایجاد شعبه مرکز نوآوری فی مابین پارک علم و فناوری دانشگاه تهران و دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی منعقد شد.

مراسم انعقاد توافق‌نامه همکاری فیمابین پارک علم و فناوری دانشگاه تهران و دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی دانشگاه تهران با حضور دکتر عباس زارعی هنزکی رییس پارک علم و فناوری دانشگاه تهران و خانم دکتر الهه حجازی رییس دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی دانشگاه تهران روز سه‌شنبه 21 مرداد ماه برگزار شد.
دراین نشست دکتر زارعی هنزکی با اشاره به اینکه اصل کار؛ آموزش و پژوهش و انتخاب درست است که باید اتفاق بیافتد، گفت پارک علم و فناوری دانشگاه تهران در راستای خدمت به دانشگاه کارآفرین و در جهت ایجاد شغل، رفتن به سمت فناوری و اقتصاد دانش بنیان به فعالیت می‌پردازد. امروزه، دنیا ثابت کرده است که بدون علوم انسانی و علوم روان‌شناختی امکان ندارد اقتصاد دانش بنیان حاصل شود. زیرا همه اتفاقات توسط انسان و در واقع نسل Z به انجام می‌رسد. نسل Z به فناوری‌هایی نیاز دارد که از نظر اجتماعی به ایشان کمک کند تا مسیر درستی را انتخاب کنند.
این توافق نامه در راستای ایجاد شعبه مرکز نوآوری با مشارکت پارک علم و فناوری دانشگاه تهران و دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی دانشگاه تهران امضا گردید. مدت اعتبار این توافق‌نامه 3 سال خواهد بود.

.

برچسب ها: بدون برچسب

دیدگاه ها بسته شده اند.