photo_2020-01-17_15-08-08

اختتامیه دوره کوتاه مدت MBA در پارک علم و فناوری دانشگاه تهران

دوره کوتاه مدت MBA (مدیریت اجرایی) در مراکز رشد و نوآوری و پارک های علم و فناوری کشور که با همکاری پارک علم و فناوری دانشگاه تهران و دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران برگزار شد، جمعه 27 دی ماه 1398 پس برگزاری آخرین جلسه خود پایان یافت.
این دوره 144 ساعته که جلسات آن هر هفته در روزهای پنجشنبه و جمعه برگزار میشد، با هدف آموزش کاربردی در زمینه های کارآفرینی، نوآوری و پارک های علم و فناوری مبتنی بر مراجع معتبر جهانی و یکسان سازی دانش و به اشتراک گذاری تجربیات موفق در مدیریت مراکز رشد، نوآوری و پارک های علم و فناوری برنامه ریزی شده بود و از تابستان 98 تا پایان دی ماه 98 ادامه داشت.
از جمله سرفصل های ارائه شده در این دوره را می توان به اصول مدیریت در پارک های علم و فناوری، تفکر استراتژیک در پارک های علم و فناوری، نوآوری و خلاقیت در فرآیند مدیریت در پارک های علم و فناوری، مدیریت ذینفعان و بازاریابی در پارک های علم و فناوری، مدیریت مالی، بودجه ریزی عملیاتی و تامین سرمایه در پارک های علم و فناوری، مدیریت پروژه کسب و کارها در پارک های علم و فناوری، ارزیابی، رصد کردن و الگوگیری در پارک های علم و فناوری و مدیریت قراردادها، خوشه سازی و مربیگری در پارک های علم و فناوری اشاره کرد.
روسا، معاونین، مدیران و کارشناسان پارک های علم و فناوری، مراکز رشد، مراکز نوآوری و سایر سازمان های همکار و همچنین علاقمندان به آشنایی با مراکز کارآفرینی، مراکز رشد و پارک های علم و فناوری مخاطبان این دوره را تشکیل دادند.
در آخرین روز از این دوره نیز، گواهی پایان دوره به صورت مشترک از طرف سه مجموعه پارک علم و فناوری دانشگاه تهران، دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران و مرکز آموزش های آزاد دانشگاه تهران به شرکت کنندگان دوره اهدا شد.

.

برچسب ها: بدون برچسب

دیدگاه ها بسته شده اند.