اینترنت پارک علم و فناوری دانشگاه تهران

برای شارژ حساب اینترنت خود، کافی است سقف سرعت و تعداد کانکشن‌های همزمان خود و تعداد ماه را انتخاب کرده و روی دکمه‌ی افزودن به ثبت درخواست کلیک کنید.

قوانین و مقررات

1. شرکت تعهد می نماید کلیه مقررات قانونی و جاری در مورد استفاده از اینترنت در کشور ایران و نیز پارک علم و فناوری دانشگاه تهران را رعایت نماید.

2. مسئولیت حفاظت از اطلاعات و امنیت شبکه اختصاص یافته به شرکت و نیز رعایت موارد اخلاقی و قانونی ناشی از استفاده کاربران وی، بر عهده شرکت علی الخصوص مدیرعامل شرکت می باشد.

3. شرکت تعهد می نماید اتصال اینترنت خود را صرفا بابت کاربران مستقر در محدوده فیزیکی پارک علم و فناوری دانشگاه تهران استفاده نموده و اتصال مذکور را از طریق روتر و یا سایر نرم افزار و سخت افزار های مربوطه، بین چند کاربر share ننماید. در صورت بروز تخلف در این زمینه از سوی شرکت، پارک دانشگاه تهران مجاز است اتصال اینترنت شرکت خاطی را قطع و پس از کسر ضرر و زیان احتمالی در این زمینه با شرکت تسویه حساب نماید.

4. مسئولیت در اختیار قرار دادن نام کاربری و کلمه عبور ارائه شده به شرکت و نیز تغییرات کلمه رمز مربوطه پس از آن بر عهده شرکت است.

5. با توجه به ارائه اتصال اینترنت به صورت غیر حجمی، شرکت موظف به رعایت منصفانه استفاده از اتصال اینترنت ارائه شده ( علی الخصوص در ساعات اداری ) می باشد و در صورت دانلود و آپلود غیر عرف ( همانند راه اندازی سرور های دانلود و آپلود و … به تشخیص پارک ) ، پارک می تواند نسبت به محدود سازی اتصال مذکور اقدام نماید.

6. تحویل اینترنت تا سوکت شبکه ای که از سوی پارک داخل فضای شرکت در اختیار شرکت قرارداده شده است بر عهده پارک بوده و نصب و راه اندازی داخلی، بر عهده شرکت می باشد. بر این اساس پارک هیچگونه مسئولیتی از بابت رفع مشکلات داخلی تجهیزات شرکت ندارد.

جهت دریافت سرویس فرم زیر را تکمیل نمایید