یکی از خدمات پارک برای هسته ها و شرکت های عضو، تامین فضای اداری است که برای استقرار و اجاره در اختیار ایشان قرار می گیرد.

موقعیت مکانی استثنایی

موقعیت مرکزی پارک علم و فناوری دانشگاه تهران و نزدیکی فیزیکی آن به بیش از 27 مرکز تحقیقاتی، دانشکده و خوابگاه دانشجویی فرصتی بی‌نظیر برای شرکت‌های نوپاست تا از امکانات شبکه فناوری دانشگاه تهران بهره‌مند شوند. تمامی شرکت‌های مستقر در پارک با دانشجویان توانمند، محققان با استعداد و کارآفرینان با انگیزه روبه رو خواهند شد و فرصت این را دارند که از این منبع عظیم انسانی و دانشی استفاده کنند.

محلی برای نوآوری

قرار گرفتن ده‌ها شرکت دانش بنیان در کنار یکدیگر و دسترسی به امکانات و خدمات متعدد پارک مانند راهبری، مشاوره حقوقی و کارگاه‌ها و سمینارهای آموزشی فضایی ایده‌آل را برای شکوفایی نوآوری به وجود آورده است. شرکت‌ها این فرصت را دارند تا با همکاری و همفکری از تجربیات و ایده‌های یکدیگر استفاده کنند و هرچه سریع‌تر در مسیر پیشرفت قدم بردارند.

فضای چندمنظوره

شرکت‌ها می‌توانند از بین ساختمان‌های پارک و با توجه به نیازهایشان فضای اداری، فضای کار اشتراکی یا آزمایشگاهی مناسب خود را انتخاب کنند. علاوه فضای استقرار، امکان دسترسی به اینترنت پرسرعت، پارکینگ و اتاق جلسات و کنفرانس نیز در پارک فراهم شده است.